Czy wiesz, że truskawki mogą wybielić twoje zęby? 4 domowe sposoby na każdą kieszeń aby cieszyć się uśmiechem jak gwiazdy filmowe!

Domowe sposoby na białe zęby i piękny, zdrowy uśmiech.

Każdy z nas marzy o pięknym uśmiechu. Na szczęście istnieje wiele zabiegów i technik, które mogą wybielić zęby. Niestety, profesjonalne zabiegi wybielające są dość drogie. Istnieje jednak wiele domowych środków, które mogą dać ci niesamowite rezultaty.

Przyczyną przebarwień na zębach są:
– Wino czerwone,.
– Herbata (czarna)
– Kawa
– Jagody
Dobrze by było unikać ich, jednak wiadomo, że czasem nie można się im oprzeć. Należy więc pamiętać, że warto mieć ze sobą szczoteczkę i pastę w torebce. Gumy do żucia nie załatwią nam sprawy.
MIKSTURAZDROWIA.PL-domowe-sposoby-na-białe-zęby

Chętnie czytane także:

loading…


Teraz, gdy już wiesz, czego powinieneś unikać, możesz uporać się domowym sposobem z przebarwieniami, które już masz. Oprócz diety wiek jest głównym czynnikiem wpływającym na wygląd twoich zębów. Prawdopodobnie dwudziestolatek ma bielsze zęby niż czterdziestolatek. Każdy z nas ma również inny kolor kości. Tego nie zmienimy, możemy jednak zawalczyć z nabytymi przebarwieniami.

Proponuję zastosować domowy sposób na wybielenie zębów. Bez względu na to, ile masz lat uzyskasz ten sam piękny rezultat.

Domowa mikstura nr 1 dla białych zębów
Woda utleniona i soda oczyszczona – działają razem, usuwając plamy i pięknie wybielając zęby.

Polub na FB MiksturaZdrowia.PL – domowe sposoby na zdrowie, urodę, odchudzanie i
zdrowy styl życia.

Uwaga! Należy pamiętać, że zbyt długie pozostawianie wody uzdatnionej na zębach może spowodować pojawienie się białych plam, więc dokładnie postępuj zgodnie ze wskazówkami. Unikaj również obszaru dziąseł, chyba że chcesz wybielić również dziąsła.

Rozpocznij od zmieszania łyżki wody utlenionej (3% jak do przemywania ran, dostępna w aptece) z łyżką sody oczyszczonej. Pasta powinna mieć mniej więcej taką samą konsystencję co zwykła pasta do zębów. Po wymieszaniu można przechowywać w hermetycznym pojemniku przez maksymalnie 2 tygodnie.

Sposób użycia: zwilżoną szczoteczkę maczamy w papce, aby przykryć szczecinę. Myj zęby delikatnie przez około dwie minuty. Opłucz szczoteczkę i umyj zęby czystą wodą przez dodatkowe 2 minuty. Przepłucz usta ciepłą wodą, a jeśli chcesz, możesz również spłukać płynem do płukania jamy ustnej. Stosuj dwa razy w tygodniu i obserwuj, jak twój uśmiech staje się jaśniejszy w ciągu kilkunastu dni.

Domowa mikstura nr 2 dla białych zębów
Truskawka i soda oczyszczona.

Możesz uważać, że truskawki są zbyt smaczne, aby móc pomóc w wybielaniu zębów.
Są pyszne po zanurzeniu w czekoladzie… wszystkie zawarte w nich kwasy i ich struktura ścierna może dać doskonałą domową naturalną miksturę do wybielania zębów. Możesz natychmiast usunąć plamy z zębów po prostu pocierając całą truskawką każdy ząb przez kilka sekund, a następnie spłukując usta wodą.

Aby zrobić pastę wybielającą, wystarczy zmiażdżyć 1 truskawkę i wymieszać w 1 łyżeczki sody oczyszczonej.
Sposób użycia: rozłóż tę mieszankę na zębach za pomocą wilgotnej szczoteczki do zębów i pozostaw ją tam przez co najmniej 5 minut. Po tym czasie zmocz szczoteczkę do zębów i delikatnie wyczyść każdy ząb przed wypłukaniem roztworu. Stosuj nie częściej niż dwa razy w tygodniu. Moim zdaniem to jest najsmaczniejsza receptura.

Domowa mikstura nr 3 dla białych zębów
Banan.
Skórka banana jest doskonałym środkiem wybielającym zęby i zawiera wiele witamin i minerałów niezbędnych dla zdrowych zębów i dziąseł.Nie zawiera kwasów i innych substancji ściernych, które są nie polecane jeśli masz wrażliwe zęby lub dziąsła.

Sposób użycia: po prostu obieramy banana i pocieramy zęby wewnętrzną stroną skórki, podobnie jak w przypadku truskawki. Upewnij się, że używasz wewnętrznej strony skórki banana i kontynuuj czyszczenie zębów przez 2 minuty. Umyj zęby za tradycyjną pastą do zębów i ciesz się bielszym uśmiechem. Czyszczenie bananem może być stosowane bez ograniczeń.

Domowa mikstura nr 3 dla białych zębów
Ocet jabłkowy.
Zdecydowanie jest to najmniej smaczny sposób. Jest to również jeden z najłatwiejszych środków do wybielania zębów i usuwania plam. Wystarczy zanurzyć szczoteczkę do zębów w ocet jabłkowy i umyć zęby tak jak zwykle.
Ponieważ ocet jabłkowy zawiera kwasy, sposób ten może być stosowany tylko raz w tygodniu.
Wzmocnioną wersją tej mikstury jest pasta z łyżki octu jabłkowego i sody oczyszczonej. Myj zęby domową miksturą przez 2 minuty, a następnie dobrze wypłucz usta.

Jeśli zainteresował Cię ten wpis udostępnij go, sprawdź też inne wpisy.

loading…


źródło: wiedza własna oraz diyncrafts.com/277/home/diy-teeth-whitening-4-proven-homemade-remedies-for-whiter-teeth

Comments

comments

You may also like...

error: Content is protected !!
Histats.com © 2005-